Povratak na sve prijave

Prometni znak blokira pjesacku stazu

Prijavio mobile u kategoriju Prometni znakovi anonimno u 20:26, ponedjeljak 19 rujna 2022

Pošalji Grad Karlovac 4 minute naknadno

Hitno ukloniti prometni znak sa pjesacke staze jer blokira siguran prolazak pjesaka. Stavite ga na cestu ako hocete, ali maknite sa pjesacke staze.

RSS izvor za novosti u vezi ovog problema Primite e-mail s ažuriranjima ovog problema

Ažuriranja

  • Upitnik popunila osoba koja je prijavila problem

    State changed to: popravljeno

    Objavljeno anonimno na 13:32, nedjelja 23 listopada 2022

Ažuriranje

Napominjemo da se ažuriranja ne šalju odgovornom tijelu. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

or No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Imate li svoju lozinku?