Povratak na sve prijave

Ne radi rasvjeta na lokalnoj cesti već više od mjesed dana

Prijavio mobile u kategoriju Javna rasvjeta anonimno u 20:06, četvrtak 15 rujna 2022

Pošalji Grad Šibenik 4 minute naknadno

Mislim da sam i sama sebi više dosadila ,suočeni smo sa kvarom javne rasvjete već više od mjesec dana,jako ovisimo o njoj poradi toga što nam cesta prolazi kraj kuća,nemamo kud prolaziti već idemo rubom ceste,a jako brzo se vozi. Ne znam više kome se obratiti,već ovom portaluMolim vas još jednom da zamolite ljude iz Elektre da iziđu na teren. Jednom su bili i radilo je cijela dva dana.Poslije toga opet mrak.Hvala. Andrijana Botica.

RSS izvor za novosti u vezi ovog problema Primite e-mail s ažuriranjima ovog problema

Ažuriranja

  • Kakve stare novosti da vam pišem,i dalje rasvjeta ne radi u razmaku od nekih 150-200 metara.Hvala Vama na pomoći al od nje ništa,taj mjesec mraka se produžio na dva.

    Objavljeno anonimno na 20:37, četvrtak 13 listopada 2022
    Still open, via questionnaire

Ažuriranje

Napominjemo da se ažuriranja ne šalju odgovornom tijelu. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

or No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Imate li svoju lozinku?