Povratak na sve prijave

Stupići na CESTI, na prometnici! Doslovno. Na cesti. Ispred KBR.a 16. Konjščinska ulica 16.

Prijavio desktop u kategoriju Lokalna cesta anonimno u 12:34, utorak 13 rujna 2022

Pošalji Grad Zagreb manje od minute naknadno

Stupići na CESTI, na prometnici! Doslovno. Na cesti. Ispred KBR.a 16. Konjščinska ulica 16. Šokirana sam da netko može DOSLOVNO staviti na CESTU STUPIĆE i onemogućiti normalan promet. Kako je to moguće? Jel može samo pitanje nadležnima kako je to uopće moguće da se netko sjeti staviti stupiće NA CESTU? NA PROMETNICU?

RSS izvor za novosti u vezi ovog problema Primite e-mail s ažuriranjima ovog problema

Ažuriranja

  • Nevjerojatno dokle to ide, i koliko nitko ne reagira!

    Objavljeno anonimno na 09:19, četvrtak 13 listopada 2022
    Still open, via questionnaire

  • Still open, via questionnaire, 13:19, četvrtak 10 studenoga 2022

Ažuriranje

Napominjemo da se ažuriranja ne šalju odgovornom tijelu. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

or No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Imate li svoju lozinku?