Povratak na sve prijave

Bačen otpad u šumu

Prijavio mobile u kategoriju Divlje odlagalište otpada (deponij) anonimno u 09:25, četvrtak 11 kolovoza 2022

Pošalji Grad Zagreb 4 minute naknadno

Bačen otpad u šumu

RSS izvor za novosti u vezi ovog problema Primite e-mail s ažuriranjima ovog problema

Ažuriranja

  • Still open, via questionnaire, 10:27, četvrtak 8 rujna 2022

  • Upitnik popunila osoba koja je prijavila problem

    State changed to: popravljeno

    Objavljeno anonimno na 10:56, četvrtak 6 listopada 2022

Ažuriranje

Napominjemo da se ažuriranja ne šalju odgovornom tijelu. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

or No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Imate li svoju lozinku?